Minecraft

Forum o popularnej grze Minecraft

Ogłoszenie

Witamy na forum o grze Minecraft! Obowiązkiem nowych użytkowników jest przeczytanie tematu "Witamy" w dziale Ogłoszenia.

#1 2011-03-19 18:26:27

czareck

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-19
Posty: 6
Punktów :   

Nether pogromcy mitów

Każdy pisze słyszane mity o netherze  ja je osobiście sprawdze . Pierwszy mit sprawdzony 1 klocek w Netherze = 8 klocków w prawdziwym świecie [Prawda] . Trzeba tylko zrobić na danej odległości portal odliczyć ile klocków jest od waszego pierwszego portalu np:80 i to musimy podzielić przez 8 czyli 10 i robimy tam portal .Potem idziemy w netherze tyle ile nam wyszło robimy znowu portal i powinno nam wyjść jak nie to musicie pogłówkować . Dzięki za czytanie.

Offline

 

#2 2011-03-19 18:30:55

MineBoy

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Nether pogromcy mitów

Nie rozumiem drugiego. Bardzo mi się ten temat podoba. Swoje mity dam później, teraz daję save.

Offline

 

#3 2011-03-20 17:14:59

czareck

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Nether pogromcy mitów

Kolejny mit brzmi tak jak coś zbudujesz w netherze to ta budowla przeniesie się do normalnego świata [Prawdopodobny].Prawdopodobny dlatego że jak raz zbudowałem mały domek w netherze np 8 na 8 klocków a on mi się zrobił w prawdziwym świecie a drugi raz zrobiłem taki sam domek a on mi się nie skopiował.To wszystko robiłem w pobliżu  moich portali i wszystko było bardzo blisko więc nie piszcie mi komentarzy że nie znalazłem drugiego domku.Dzięki za czytanie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.acyl.pun.pl www.granaruto-pbf.pun.pl www.bozogrobcy.pun.pl www.illuminati.pun.pl www.korzeniewscyhistoria.pun.pl